Parim valik minu toodetest suvel 2024 on väikeses käsitööpoes MAANEKIRI,
COOP Kõrgessaare majas 

12.12–21.12 kõigilt toodetelt -20%

Näitan 161–180 tulemust 216-st

Disainitud käsitöö, mis teeb sulle PAI ja paneb südame rõõmustama!

Disain | Käsitöö | Irina Tammis. Hingest tulnud, südamega loodud. Minu disainitud käsitöö on kordumatu, sündinud paradiisisaare – Hiiumaa – rahus ja vaikuses. Ehete sarja Sõleline mustrites põimuvad loodus, motiivid Eesti rahvuslikelt ehetelt ja märgilise tähendusega sümbolid. Kudumine, heegeldamine, tikkimine, õmblemine (jpm) – mulle meeldivad erinevad käsitöötehnikad ega pea üht teisest tähtsamaks. Materjalidest eelistan naturaalseid, sooje, pehmeid, mida tahan ka ise kanda ja katsuda. Julgen anda lubaduse, et minu tehtu sulle pettumust ei valmista. Mu päevad on loomingulised, kujundamise ja käsitööga täidetud. Seda on põhjust kõigiga jagada. Loodan, et leiad valikust endale või sõbrale midagi, mis teeb PAI ja paneb südame rõõmustama.

Ostukorvis 40 eurot –
saatmine pakiautomaadiga tasuta!

TOOTEVALIK

Sain oma võrratud randmekad kätte. Ja kohe sõna otseses mõttes 🙂 hakkavad mind nii kaunistama kui aitama ka randmevalu puhul. Aitäh!

Beautiful and quality necklace. But what is the most important – it is very light and comfortable, so you don't even feel like wearing anything around your neck.

Aitäh, aitäh, aitäh, superilus! Väga hea kink endale vabariigi aastapäevaks. Väga minu ehe. Ja pakend ja üllatus ja kõik kokku hästi ilus ja läbimõeldud. Olen rõõmus ja tänuliik!

Earrings are even more beautiful in real life than on the picture! Very positive experience!