Tulid nad kosmosest?

Võimalik. Sõleline – puidust ehe, mille inspiratsiooniallikaks on Eesti sõled, preesid, mandalad ja minu soov luua midagi erilist.

Unikaalsed autorimustrid põletab oksavabale vineerile laser. Kuigi mustrid korduvad, siis käsitsi koloreering teeb iga sõlelise ainulaadseks. Klaaskristallid annavad ehtele erilise sära.

Sõleliste suurused varieeruvad 35–65 mm vahel.

Panen sõrme vastu tahvlit. Joonistan. Joonistan. Joonistan. Kahte samasugust mustrit teha pole võimalik. Sõrm jookseb iga kord erinevat rada.

Igast mustrist on võimalik leida erinevaid üksikuid, midagi meenutavaid elemente. Mõned konkreetsemad, mõned abstraktsemad. Neil on erinev mõju meie meeltele, kui muster on viidud sõlega samasse suurusastmesse või kui see on tehtud kordi ja kordi suuremaks.

Mis mustrite vaatamisel igaühe meeltes toimuma hakkab, teab vaid vaataja ise. Minu jaoks jutustab muster oma lugu. Positiivset lugu.

Oluline teada

Kui näed kusagil müügis Irina Tammis Design / Ainult Ilusad Asjad märgi all olevaid tooteid ja miski sulle väga meeldib, siis lunasta see kohe endale. Ma ei tee oma toodetest identseid koopiaid, mis tähendab, et täpselt samasugust eset kusagilt mujalt osta ei saa ja ega hakka ka kandma mitte keegi teine.